Stroj za debljanje Robland D 510 2008Robland
D 510
Stroj za debljanje Robland D 510 2008
Robland
D 510
fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
2008
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Wijchen
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- Proizvođač:
- Robland
- Model:
- Godina proizvodnje:
- 2008
- Stanje:
- rabljeno
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
- Lokacija:
- Havenweg 6, 6603AS Wijchen, Nederland
- A19241921
- Referentni broj:
- HOU.2413
- Ažuriranje:
- zadnji put dana 04.05.2026
Opis
Boja: Siva
Debljinska blanjalica
Robland D510
Serijski broj.
Godina proizvodnje: 2008
Dimenzije stola: 510 x 850 mm
Maks. radna širina: 510 mm
Min.-maks. radna visina: 250 mm
Maksimalna dubina blanjanja: 8 mm
4 Tersa noža
4 brze prolazne brzine: 5/8/10/16 m/min
Električno podizanje/spuštanje
Gsdpfxjwnh Tbe Amrjbl
380 V, 5,5 kW, 6000 o/min
Dimenzije: 1200 x 880 x 1100 mm, težina 480 kg
- Godina proizvodnje: 2008
- Dostupna dokumentacija: Ne
- Postoji CE oznaka: Da
- CE certifikat: Ne
- Serijski broj:
- Maks. širina blanjanja [mm]: 530
- Maks. visina blanjanja [mm]: 300
- Maks. dubina blanjanja [mm]: 530
- Brzina blanjanja [o/min]: 5000
- Duljina radnog stola [mm]: 880
- Promjer blanjalnog bloka [mm]: 110
- Tip noža: Tersa
- Broj noževa [kom]: 4
- Promjer priključka za usisavanje [mm]: 150
- Maks. brzina automatskog uvlačenja [m/min]: 19,5
Financijske informacije
PDV: Cijena je bez PDV-a
PDV/Oporezivanje razlike: PDV je odbitak za poduzetnike
Isporuka i povrat moguć u bilo kojem trenutku za sve iz industrijskog sektora
Yorick Diebels
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Debljinska blanjalica
Robland D510
Dimenzije stola: 510 x 850 mm
Maks. radna širina: 510 mm
4 Tersa noža
Električno podizanje/spuštanje
Gsdpfxjwnh Tbe Amrjbl
380 V, 5,5 kW, 6000 o/min