Sanwa TRP-1060-SV AXIA
Godina proizvodnje
2026
Stanje
Novi
Lokacija
Schwalmtal Njemačka
Automatski stroj za probijanje Sanwa TRP-1060-SV AXIA
more Images
Sanwa TRP-1060-SV AXIA
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Automatski stroj za probijanje
Proizvođač:
Sanwa
Model:
TRP-1060-SV AXIA
Godina proizvodnje:
2026
Stanje:
novo
Cijena i lokacija
Lokacija:
Vogelsrather Weg 53, 41366 Schwalmtal, Deutschland Njemačka
A10106306
Referentni broj:
Sanwa TRP-1060-SV AXIA
Ažuriranje:
zadnji put dana 16.01.2026
Opis
Specifikacija:
Format lista max.740 x 1060 mm
Format lima najmanje 330 x 400 mm
Maksimalna sila probijanja 3,0 MN
Brzina 8.000 sh/h
Materijali koji se mogu obraditi:
Papir minimalno 80 g/m²
Karton do 2.000 g/m²
Valoviti karton do 4 mm