SMV SMV52-1200B
Godina proizvodnje
2008
Stanje
Rabljeno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Oldenburg Njemačka
Teški viličar - dizel SMV SMV52-1200B
more Images
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
SMV SMV52-1200B
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Teški viličar - dizel
Proizvođač:
SMV
Model:
SMV52-1200B
Strojni broj:
M7759*13016
Godina proizvodnje:
2008
Stanje:
rabljeno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
18.990 h
Cijena i lokacija
najam:
moguće je
Lokacija prodavatelja:
Fuldastr. 32, 26135 Oldenburg, Njemačka Njemačka
Nazvati
Tehnički detalji
Nosivost:
52.000 kg
Visina podizanja:
4.750 mm
Vrsta goriva:
dizel
Vrsta jarbola:
simpleks
Građevinska visina:
5.430 mm
Snaga:
257 kW (349,42 KS)
Duljina vilica:
2.000 mm
Masa praznog vozila:
63.460 kg
Vrsta pogona:
Diesel
Detalji ponude
ID oglasa:
A19475766
Referentni broj:
D4150
Ažuriranje:
zadnji put dana 26.09.2025
Opis
Teški viljuškar - Diesel
Broj šasije: M7759*13016
Težište tereta: 1200 mm
Širina vilica: 300 mm
Debljina vilica: 150 mm
Tip jarma: Standardni
Mjenjač: Clark Dana 15,5HRTE27418-60
Gijdpfewwnl Aex Ab Rjt
Stanje: Spreman za upotrebu i potpuno funkcionalan
Tehničko stanje: dobro
Prednje gume, tip: pneumatske
Prednje gume, dimenzija: 18.00-25
Prednje gume, stanje: 60 - 80%
Zadnje gume, tip: pneumatske
Zadnje gume, dimenzija: 18.00-25
Zadnje gume, stanje: 60 - 80%