WALTER TD 500 dvostruka disk pilaWalter
td 500
WALTER TD 500 dvostruka disk pila
Walter
td 500
fiksna cijena plus PDV
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Karsin
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- Proizvođač:
- Walter
- Model:
- Stanje:
- dobar (rabljeno)
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
- Lokacija:
- Dworcowa 28, 83-440 Karsin, Polska
Opis
min. širina srednje prizme nakon rezanja 55 mm
minimalna duljina rezane role 1270 mm
maksimalni promjer rezane role 350 mm
promjer osovine 60 mm
promjer kružne pile 500 mm
glatka regulacija brzine pomicanja na inverteru
snaga motora pogona donjeg vretena 45kW
Gedswmg Saspfx Amrobl
snaga motora pogona gornjeg vretena 37kW
snaga motora pogona za pomicanje 1,50 kW
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
promjer osovine 60 mm
promjer kružne pile 500 mm
Gedswmg Saspfx Amrobl
Dobavljač
Napomena: Registrirajte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Registriran od: 2018
190 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+48 52 30... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Miechucino
1.048 km
Pilana WALTER TD500 KBA
WALTERTD500 KBA
WALTERTD500 KBA
Mali oglasi
Gorzów Wielkopolski
852 km
Četkasta brusilica Optimat Structurea
OptimatStruktura 30.02
OptimatStruktura 30.02
Strenči
1.569 km
Linija za sortiranje
AlmabDry board sorting line
AlmabDry board sorting line
Tammiku
Utovarivač s kotačnim postoljem
Caterpillar950G
Caterpillar950G
Mathon
436 km
Airplan — Modularni komplet za sušenje drva
INCOPLANAIRPLAN
INCOPLANAIRPLAN
Biessenhofen
462 km
Pilana 5kW
Haf Präzisionstechnik5kW
Haf Präzisionstechnik5kW