WINTER HP-11-PB-400 DELUXE
fiksna cijena plus PDV
Godina proizvodnje
2025
Stanje
Novi
Lokacija
Leipzig Njemačka
Letvica tračna pila WINTER HP-11-PB-400 DELUXE
more Images
WINTER HP-11-PB-400 DELUXE
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Letvica tračna pila
Proizvođač:
WINTER
Model:
HP-11-PB-400 DELUXE
Godina proizvodnje:
2025
Stanje:
novo
Cijena i lokacija
fiksna cijena plus PDV
Lokacija:
Leipzig Njemačka
A18539436
Referentni broj:
Ažuriranje:
zadnji put dana 09.12.2025
Opis
Dimenzije (duljina/širina/visina): 2860 x 1120 x 1140 mm
Težina: 1260 kg
Ukupna priključna snaga: 19 kW
Lamelska tračna pila HP-11-PB-400 DELUXE
Godpfx Asvz E Spsmrjbl
- Maks. dimenzije obratka: 400 x 250 mm
- Min./maks. razmak tračne pile do transportne trake: 4 - 125 mm
- Širina transportne trake: 385 x 5480 mm
- Promjer kotača: 711 x 51 mm
- Min. duljina obratka: 200 mm
- Brzina posmaka besprijekorno podesiva: 5 - 25 m/min (standardno: 15 m/min; opcionalno: 25 m/min)
- Dimenzije tračne pile: 4470 x 50 x 0,90 mm
- Pogonski motor: 15,0 kW
- Hidraulički motor: 2,2 kW
- Motor za podešavanje visine: 1,5 kW
- Napon: 400 V / 50 Hz
- Priključci za usisavanje: 4 x 100 mm
- Uređaj za hlađenje
- Pneumatski otiskivač na ulazu s amortizerom
- Pneumatski pritisni valjak za precizno piljenje
- Kombinacija tanke tračne pile i preciznog vođenja omogućuje izradu izuzetno tankih lamela
- Minimalna debljina lamele: 1,0 – 2,0 mm
- Glatki, za lijepljenje pogodan rez pilom
- Širina reza pile: 1,2 – 1,6 mm (50% ušteda materijala)
- Točnost reza: +/- 0,5 mm
- PLC upravljanje s korisnički prilagođenim upravljanjem putem touchscreen-a
- Ampermetar za nadzor skidanja strugotine
- Idealan stroj za raskrajanje seljačkih podova i panela
Transportne dimenzije s paletom:
Okvir: 2180 x 1120 x 1140 mm / 1000 kg
Transportna traka: 2860 x 640 x 740 mm / 260 kg
- Ukupna težina: 1260 kg
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Dobavljač
Registriran od: 2003
546 Oglasi online
Trustseal icon
Nazvati
Pošalji upit
Zemljaus
Njemačka
Austrija
Švicarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španjolska
Meksiko
Italija
Nizozemska
Poljska
Ruska Federacija
Bjelorusija (Bjeloruska Republika)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litva
Latvija
Island
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunjska
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Sjeverna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtjev nije moguće poslati. Molimo pokušajte ponovno kasnije.
Telefon & Faks
+49 341 9... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Dvostruka mitra tračna pila MIOTAL® S 270 DG
more images
Njemačka Mindelheim
486 km
Dvostruka mitra tračna pila
MIOTAL®S 270 DG
Ovlašteni prodavač
Mali oglasi
Dvostruko brusilica REMA DS 07/200 A
Wiesbaden
763 km
Dvostruko brusilica
REMADS 07/200 A
Ovlašteni prodavač
Njemačka Wiesbaden
763 km
Dvokrevetna pristran brusilica
GREIFD 20 W