TRITT 1350
Brusilica sa širokom trakom
Costa
TRITT 1350
Godina proizvodnje
2006
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Askersund
Podaci o stroju
- Oznaka stroja:
- Brusilica sa širokom trakom
- Proizvođač:
- Costa
- Model:
- TRITT 1350
- Godina proizvodnje:
- 2006
- Stanje:
- spreman za upotrebu (rabljeno)
Cijena i lokacija
- Lokacija:
- Åkervägen 18, 69632 Askersund, Sverige
Opis
Opis proizvoda
Marka: Costa
Model: TRITT1350
Serijski broj: A60314LL1
Godina proizvodnje: 2006
Stock broj: 2002440BXA
Tehnički podaci
Radna širina: 1350 mm
Veličina brusne trake: 1380x2620 mm
Snaga: 400 volti, 50 Hz, 3 faze, 51 kw, 101 AMP
1. jedinica za brušenje 1 brusna traka presječena
2. Jedinica za brušenje 2 razdijeljena brusna papuča
3. jedinica za brušenje 3 diona brusna papuča
4. četka za čišćenje
5. pjeskarenje
6. Vakuum
Motor: 51 kW
Gbsdpfxev Hfdve Amrel
Veličina za transport:
320x240x265 cm (dxšxv)
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Marka: Costa
Model: TRITT1350
Serijski broj: A60314LL1
Godina proizvodnje: 2006
Stock broj: 2002440BXA
Tehnički podaci
Radna širina: 1350 mm
4. četka za čišćenje
5. pjeskarenje
6. Vakuum
Motor: 51 kW
Gbsdpfxev Hfdve Amrel
Veličina za transport:
320x240x265 cm (dxšxv)
Dobavljač
Napomena: Registrirajte se besplatno ili prijavite, za pristup svim informacijama.
Registriran od: 2014
50 Oglasi online
Pošalji upit
Telefon & Faks
+46 10 33... oglasi
Ovi oglasi bi vas također mogli zanimati.
Mali oglasi
Bühl
668 km
Stroj za glodanje kreveta - univerzalni
SHWUF 5
SHWUF 5
Mali oglasi
Częstochowa
700 km
Roboti za zavarivanje
OKIOAB6-C1400
OKIOAB6-C1400
Dortmund
917 km
Osovinska peć
VEISCO_EB
VEISCO_EB
Egenhofen
468 km
Vakuumska membranska preša
IstraTF-300HV
IstraTF-300HV
Siedlce
942 km
Pila za dimenzioniranje, pila za dimenzioniranje s pilom za rezanje
CORMAKMJ45-KB4 (3200)
CORMAKMJ45-KB4 (3200)
Scerne
289 km
Membranska preša
ORMAAIR/SYSTEM/ECO 25/14
ORMAAIR/SYSTEM/ECO 25/14
Feldkirch
494 km
Potpuno automatski multicoil sustav do 8 t
CIDAN Forstner1524 x 1,5 mm bei 400 N/mm²