Genox GXC2000G
Godina proizvodnje
2026
Stanje
Novi (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Stockport Ujedinjeno Kraljevstvo
Granulator za teške uvjete rada Genox GXC2000G
more Images
YouTube video
Genox GXC2000G
Genox GXC2000G
Genox GXC2000G
Genox GXC2000G
Genox GXC2000G
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Granulator za teške uvjete rada
Proizvođač:
Genox
Model:
GXC2000G
Godina proizvodnje:
2026
Stanje:
novo
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cijena i lokacija
Lokacija:
Stockport, United Kingdom Ujedinjeno Kraljevstvo
Nazvati
Tehnički detalji
Ukupna masa:
15.500 kg
Promjer rotora:
800 mm
Širina rotora:
2.000 mm
Snaga:
250 kW (339,91 KS)
Maksimalna brzina okretanja:
480 okr/min
Oprema:
brzina vrtnje beskonačno podesiva
Detalji ponude
ID oglasa:
A21902258
Referentni broj:
GXC2000G-5-26
Ažuriranje:
zadnji put dana 11.05.2026
Opis
Pogonski motor od 250 kW s ležajevima vanbrodskog rotora (dostupne su opcije pogona od 200 kW - 315 kW), precizno obrađenim rotorom za teške uvjete rada i standardnom radnom brzinom od 480 o/min.
Komora za rezanje širine 2000 mm x promjera 800 mm s izborom V rotora za rezanje s 5, 7 ili 9 redova. Dva reda protunoževa montirana su u komoru, a kao opcija treći red se može montirati u grlo stroja kako bi se povećala učinkovitost rezanja.
Gujdpjy Rp Swjfx Ab Reb
Svi noževi proizvedeni su od vakuumski toplinski obrađenog D2 alatnog čelika.
Izlaznu veličinu kontroliraju zamjenjivi zasloni montirani ispod osovine rotora - veličine se isporučuju prema potrebi (4mm-50mm).