Demonstracijski stroj Mafell ZAF 250 (maksimalno 2-3 u demonstracijske svrhe)
Broj artikla: 991201
Opseg isporuke:
-1 glava za glodanje, zajedno s dvostrukim nožem; Narudžba br. 202105
-1 potporni stol, narudžba br. 205025
Maksimalna dimenzija drva (Š x V) pravokutna: 500 x 250 mm
Maksimalna dimenzija drva (Š x V) 60°: 220 x 250 mm
Duljina nosača s mjerilom: 3000 mm
Brzina posmaka: 0,9 - 2,2 m/s
Površina ugradnje: 1,5 x 4 m
Nazivni broj okretaja u praznom hodu: 6670 1/min
Nazivna potrošnja: 6000 W
Giodpfxowazn Ae Ab Rst
Težina: 392,1 kg
Trofazni motor: 400 V / 50 Hz
Detalji proizvoda:
-Ravni klinovi, kosi klinovi, kutni i grebenski listovi - s kompaktnim ZAF 250 Vario sigurni ste.
-Ljestvica točne duljine može se podesiti pomoću graničnika.
- ZAF 250 Vario ima podesivu brzinu dodavanja za primjenu u tvrdom drvu.
Područje primjene:
-Glodanje klinova i oštrica do 60°
-Korištenje materijala npr. Npr.: puno drvo i lijepljene grede
Prednosti:
- Značajna ušteda vremena - kroz jednostavno i brzo podešavanje duljine, kuta i dimenzija klina.
-Maksimalne dimenzije drva 500 x 250 mm na 0° i 220 x 250 mm na 60°.
-Bez drvnog otpada - potpuno se može usisavati.
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
Broj artikla: 991201
Opseg isporuke:
Brzina posmaka: 0,9 - 2,2 m/s
Površina ugradnje: 1,5 x 4 m
Nazivna potrošnja: 6000 W
Giodpfxowazn Ae Ab Rst
Težina: 392,1 kg
Trofazni motor: 400 V / 50 Hz
Detalji proizvoda:
Područje primjene:
Prednosti: