RUCHSER RU-BM-3000 (Option 3500)
Stanje
Novi
Lokacija
Njemačka Njemačka
Centar za ugradnju RUCHSER RU-BM-3000 (Option 3500)
more Images
YouTube video
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
Centar za ugradnju
Proizvođač:
RUCHSER
Model:
RU-BM-3000 (Option 3500)
Stanje:
novo
Cijena i lokacija
Lokacija:
Deutschland Njemačka
A16725696
Referentni broj:
Ažuriranje:
zadnji put dana 23.04.2026
Opis
Ležaj za okove da
Gbedpfx Ajt Tq Aasmrsl
Radna širina 3000 (3500) mm
Zakretni da
Ruchser RU-BM-3000 (opcija: 3500) stol za montažu krila
-----
Opis proizvođača:
Poz. 1.0 Artikal 0610000 RU-BM-3000
Stol za montažu krila, za krila do max. 2500 mm visine
s RU-SH, poseban odvijač duljine 3000 mm,
širina 1400 mm, nagib radne platforme
ručno podesiv. Korisna širina 2500 mm
Nosač za škare ili prešu za okove.
10 kom zakretnih nosača za vješanje krila,
potpuno pneumatski sklopivi za nesmetano
pomicanje krila na površini stola.
Uređaj za mjerenje duljine okova,
za konstantno ili promjenjivo/centralno mjesto ručke
i proizvoljnu visinu mjesta ručke za prethodno izbušena
krila, označavanje mjera za okove u boji.
Visina nosača može se namjestiti na 50 ili 60 mm pomoću graničnika.
RU-SH, poseban odvijač s pneumatskim
isključivanjem dubine, montiran na kolica,
sigurnosna upravljačka jedinica, pneumatsko podešavanje
visine, uređaj za dovod vijaka s automatskim isključivanjem spremnika.
Ručno ubacivanje za drugu duljinu vijaka na specijalnom odvijaču, dodatna oprema.
RA-8, revolverski graničnik za 8 razina vijaka, montiran na kolica.
RA-4 vodič nosača nosača, ručno podesiv po dubini ulijevo i udesno,
po jedan četverostruki revolverski graničnik.
PSF – pneumatski uređaj za stezanje krila uz bočne graničnike.
Radna visina podesiva od 900 do 1000 mm.
Molimo navedite je li potrebna filc, klizna ili četkasta traka kao podloga.
Poz. 1.1 Artikal 6315
RU-BM-... okov podešen po zahtjevu kupca
Poz. 1.2 Artikal 0500000
Prilikom narudžbe molimo navesti marku!
-----
Cijena RU-BM-3000 u gore navedenoj izvedbi, franko tvornica: na upit!
Opcije za ležajeve okova za RU-BM-3000:
Artikal 0630000 RU-BL-30/30 Fiksno ugrađeni ležaj za okove
montiran iznad stola za montažu krila
Duljina 3100 mm, dubina 1250 mm, s 3 police,
s po 10 odjeljaka podijeljenih pregradama.
Artikal 0710000 RU-SBL3000/30 Samostojeći ležaj za okove,
duljina 3100 mm, dubina 1250 mm, visina 2050 mm,
postolje sa prednje strane bez stupova,
30 odjeljaka u jednom redu, po 10 u svakom segmentu, podijeljenih pregradama
i jedna neprekinuta polica na vrhu, veličina odjeljka: širina 280 mm, visina 150 mm.
Duljina kraka 120x120 mm; nagib cca. 3°
Prednji rub kuta je savijen prema gore 5 mm
kako bi se spriječilo slučajno ispadanje.
2 lijevo, 2 desno ispod prve police na ležaju za okove.
Nadoplata za RU-BM-3500
Artikal 0610300 RU-BM-3500 Stol za montažu krila za krila do max. 3000 mm visine
s RU-SH, specijalnim odvijačem duljine 3500 mm,
ručno podesiv, korisna širina cca. 3000 mm