SAC rabljena blanjalica SAC FS 430
- Širina blanjanja: 430 mm
- Duljina stola: 2,90 m
- Valjak noževa 120 mm s 4-segmentnim noževima za blanjanje
- Motor: 3 kW, 380 V
- Automatska motorna kočnica
- Skidanje strugotine: 8 mm
- Vođica podesiva do 45°
- Aigner pomoćna vođica, zakretna
- Most zaštite na radu (pokrivalo noževa)
- Niskobučna izvedba sa nazubljenim čeličnim rubovima stola
- Priključak za odsisavanje
- Težina: cca 650 kg
Lokacija: kod kupca na lokaciji
- odmah dostupno -
Prodaja uz mogućnost prethodne prodaje
Gjdpfxex Nrvve Amrjbl
Oglas je automatski preveden. Moguće su pogreške u prijevodu.
- Širina blanjanja: 430 mm
- Duljina stola: 2,90 m
- Motor: 3 kW, 380 V
- Automatska motorna kočnica
- Skidanje strugotine: 8 mm