Zayer KPU6500AR
Godina proizvodnje
2001
Stanje
Rabljeno
Lokacija
Albano Sant'Alessandro Italija
CNC glodalica s dvostrukim stupom, tip mosta Zayer KPU6500AR
more Images
YouTube video
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Podaci o stroju
Oznaka stroja:
CNC glodalica s dvostrukim stupom, tip mosta
Proizvođač:
Zayer
Model:
KPU6500AR
Godina proizvodnje:
2001
Stanje:
spreman za upotrebu (rabljeno)
Cijena i lokacija
Lokacija:
Via Calipari, 6, 24061 Albano S. Alessandro, Italy Italija
Opis
Tehničke karakteristike ove portalne glodalice
Proizvođač: ZAYER
Model: KPU-5000 AR
Godina proizvodnje: 11/2001
CNC upravljanje: HEIDENHAIN TNC-430
Površina stola: 6.500 x 1.800 mm
Uzdužni hod (X osa): 6.500 mm
Poprečni hod (Y osa): 3.050+873 mm
Vertikalni hod (Z osa): 1.250 mm
Razmak između stupova: 2.450 mm
Maks. udaljenost između čeonika vretena i stola sa sfernom glavom: 1.565 mm
Maks. udaljenost između čeonika vretena i stola s 45° glavom u vertikalnom položaju: 1.574 mm
Brzo pomicanje (X, Y, Z): 25.000 mm/min
Maks. radno posmično gibanje: 15.000 mm/min
Glave:
Gedpfxjyxv Unj Ab Reit
- 45º automatska glava: uključena (A os/B os) 360.000 pozicija
- Automatska glava 45º: konus ISO-50 – DIN 69871, brzina: 6.000 o/min
- Sferno rotirajuća glava: uključena
- Glava s direktnim izlazom: uključena, konus ISO-50
Glavni pogon: 37 kW
Rasponi brzine: 2
Ručna izmjena glave: uključeno
Uklonjivi automatski nosač s desne strane za 45º glavu: uključen
Uklonjivi automatski nosač s desne strane za glavu s direktnim izlazom: uključen
Ethernet priključak: uključen
Dvostruki transporter strugotina (po jedan sa svake strane stroja): uključen
Rezervoar za ulje 1.000 l s filtrirnim papirom i magnetskim separatorom: uključen
Unutarnje hlađenje 20 bara: uključeno
Vanjsko hlađenje 10 bara: uključeno
Automatski izmjenjivač alata: uključen
Kapacitet ATC: 60 pozicija
CNC 3D ROT funkcija: uključena
Ostalo:
- Točnost pozicioniranja: 0,010 mm
- Ponavljajuća točnost: 0,005 mm