Croatian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Rotators kupiti rabljeni

Prepoznata lokacija: (US) (Promijeni)
Vrlo dobar 360 ° industrijski okretni uređaj za viljuškare težine 3500-5000 kg. Bk2k9pcjk2 više
Forkrotator 360 stupnjeva i bočni pomak Fem 4 (60 cm) Širok 1200 mm Vilice 1200 mm x 150 mm x 60 mm za viljuškar 5 tona Eotcm0dhe više

Machineseeker.hr je službeni sponzor:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153